Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

З 2 квітня по 22 квітня в Зелеківському ЗЗСО І - ІІ ступенів пройшла ХІІІ акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця". Волонтерський загін збирав кошти на медичне обладнання дітям з вадами слуху.

10 травня 2018 о 22:47 | Дрєєва Т. І. | немає коментарів

В рамках місячника педагогічної майстерні 21 лютого в Зелеківському ЗЗСО І - ІІ ступенів вчитель англійської мови Коцур Н.М. провела відкритий урок на тему "Лондон та його визначні місця".
Одержавши запрошення від Меррі Попінс, учні 4 класу залюбки провели заочну подорож - знайомство з батьківщиною літературного героя.
Незабутнє враження на дітей справили таємничий Тауерський міст, величний Біг Бен, розкішний Букінгемський палац, знаменита Трафалгарська площа та інші визначні місця.
Здобувши певні уміння та навички, діти залюбки працювали в групах, виконуючи цікаві завдання.
В цей же день в школі пройшла театралізована вистава "Дванадцять місяців", в якій прийняли участь учні 2 - 9 класів. Школярі з великим інтересом розучували англійською мовою ролі героїв, співали пісні та танцювали. І свято вдалося! Батьки та вчителі, що прийшли на свято радо вітали юних артистів

4 березня 2018 о 19:43 | Дрєєва Т. І. | немає коментарів

16 лютого 2018 р. в Зелеківському ЗЗСО І - ІІ ступенів відбувся філологічний брейн - ринг між 6 та 7 класами. Захід підготувала і провела вчитель української мови та літератури Вербицька Таїсія Олександрівна. Його мета – показати учням красу і багатство рідної мови; розвивати творчі здібності й комунікативні вміння старшокласників; виховувати патріотизм.
Між собою змагалися дві команди учнів: «Смайлики» та «Пізнайки». У чесному, емоційно насиченому бою перемогу здобули «Смайлики».
Активну участь у проведенні брейн-рингу відігравали глядачі – учні 9 класу. Вони не тільки вболівали за улюблені команди, а й брали участь у цікавих інтелектуальних змаганнях.

26 лютого 2018 о 19:28 | Дрєєва Т. І. | немає коментарів

9 лютого 2018 року збулася мрія багатьох жителів с. Зелеківка, відбулось дуже очікуване свято – відкриття групи з повним днем перебування дітей у садочку на базі Зелеківського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Біловодської селищної ради Луганської області.

19 лютого 2018 о 22:50 | Дрєєва Т. І. | немає коментарів

24 листопада 2017 в Зеликівському НВК "Мрія" провели годину пам'яті «Жнива скорботи», присвячену Дню пам'яті жертв Голодоморів .
Мета заходу: ознайомити учнів із страшними сторінками історії України; через відеоматеріал показати причини і результати голодомору 30х років ХХ ст.; виховувати співчуття, людяність, громадянські якості.

28 листопада 2017 о 19:40 | Дрєєва Т. І. | немає коментарів

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.

24 листопада 2017 о 16:35 | Адміністратор (. | немає коментарів